Manav Ürünlerinin neredeyse tamamı SC Gruba ait tarım alanlarında üretilmektedir. Bu ürünler hem açık olarak hem de Mevsiminden markası ile satışa sunulmaktadır.

    "Mevsiminden" firmasına ait yüzlerce dönüm tarım arazisinde, modern tarım teknolojileri kullanılarak ürünler en üst kalitede ve doğallıkta üretilmektedir. Yüksek tonajlı meyve çeşitleri uzun ve titiz araştırma ve incelemeler neticesinde satın alınmakta ve hijyen ortamlarda özel tasarım soğuk depolarda muhafaza edilmektedir.

    Sebzelerin neredeyse tamamı bünye içerisinde üretilmektedir. Bu ürünler günlük hasat edilip taze bir şekilde şubelere lojistiği sağlanmaktadır.

    SC Grup yeni yatırımına başladığı dev tesisleri ile profesyonel depolama ve paketleme sistemlerine geçmiş bulunmaktadır. Bu tesislerde ayrıca “Mevsiminden” markası ile toplu tüketim firmalarına ve ihracat yoluyla tüm dünyaya ürün sağlanacaktır.

    Tahtakale Spot tüm diğer ürünlerde olduğu gibi özellikle manav gurubunda da “kendi evinize götüremeyeceğiniz ürünü satamazsınız” felsefesi ile hizmet vermektedir. Hem mevsimsel hem diğer ürünler tüm yıl boyunca manav reyonlarında en taze en kaliteli haliyle markalı ya da açık olarak mevcuttur.