Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda sürekli gelişme ve farklılaşma anlayışı ile önce tüm yurtta, daha sonra tüm dünyada kaliteli ürün ve hizmetler sunan, "vazgeçilmez bir marka haline gelmiş" şirketlerden biri olmak.

Misyonumuz

Kalite ve ucuzluğun bir arada olduğu, müşteri merkezli hizmet anlayışını benimseyen, insana ve çevreye değer veren, güvenilir ve yenilikçi bir şirket olmak.

Değerlerimiz

Prensiplerimiz

İş Yapma Şeklimiz

Tahtakale Spot`un Tarihçesi:

Tahtakale Spot, ticaret hayatına 1984 yılında Antalya`da Güllük Caddesinde anahtar tezgâhı ile başladı. O zaman henüz bu ünvanı yoktu. 1993 yılında Teoman Paşa Caddesinde ilk perakende dükkâna dönüştü. 1994 yılında Güllük-100.Yıl kavşağında 2.Perakende dükkânı eklendi. 1995 yılında Şarampol Caddesinde 3.perakende dükkânı açıldı. 1996 yılında Şarampol Caddesinde ilk toptan-perakende satış yapan işyeri açıldı. 1999 yılında Çallı`da "TAHTAKALE SPOT" ismiyle ilk büyük (Binbir çeşit tipi) alışveriş merkezi açıldı. Bu alışveriş merkezi Antalya`da büyük yankı yaptı. Alışverişin tarzı değişti ve Antalya`da artık yeni bir dönem başladı. Küçük dükkânlardan büyük alışveriş merkezlerine dönüşüm Doğu Garajındaki alışveriş merkezi ile başladı. Eski Sanayide 7 katlı alışveriş merkezi ile devam etti. Akdeniz Sanayi, Dokuma (Ant Koop Atatürk Lisesi arkası) mağazası ve Kumluca mağazalası açıldı. 2007 yılında Antalya Merkez Tahılpazarı`nda Şarampol ve "Oyuncak Toptan", "Kırtasiye Toptan" mağazalarının açılmasıyla toplam 9 rakamına ulaşarak Antalya`da söz sahibi büyük mağazalar arasına girmeyi başardı;

Çalışan sayısı 1500 kişiyi aşan, TAHTAKALE SPOT mağazalarında gıda, manav, et, şarküteri, balık, unlu mamuller(sıcak ekmek), giyim,ayakkabı, hırdavat, su tesisat malzemeleri, boya, elektrik, elektronik, beyaz eşya, kozmetik, züccaciye, kırtasiye, oyuncak, bijuteri ve hediyelik eşya olmak üzere 40 bin çeşidin üzerinde ürün satılmaktadır.